KOMİD ve Üyeleri Texprocess Almanya Fuarı’nda Sektörün Zirvesine Çıkartma Yapacak

8 Aralık 2023
texprocess-2024-termin-1280x720.jpg

KOMİD olarak artan katılımcı sayımızla ve derneğimize özel standımız ile 2024 Texprocess Almanya fuarındayız.

Uluslararası tekstil ve konfeksiyon endüstrisi 2 yılda bir Almanya’da düzenlenen Techtextil ve Texprocess fuarlarıyla buluşmaktadır. 2022 yılında yaklaşık 50 ülkeden 1.600’ün üzerinde katılımcıyla bu fuarlar sektörde hakim olan olağanüstü yenilik ve hızlı gelişim düzeyini yansıtmıştı. 2024 yılında ise global pandeminin etkilerinin tamamen ortadan kalkmasıyla daha da yoğun , aktif ve ticari olarak faal geçeceğine inanılan bu global fuarlar 23-26 Nisan 2024 tarihleri arasında yine Frankfurt’ta düzenlenecek.

Konfeksiyon Otomasyon Makina İmalatçıları Derneği üyeleri olarak bizler de artan katılımcı sayımızla 2024 Texprocess Fuarı’nda, global çapta müşterilerimize sunacağımız yenilikçi teknoloji ve çözümlerle, dünya konfeksiyon otomasyonunun geleceğini şekillendirmeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda Dernek yönetimi olarak Texprocess fuarı yetkilileri ile yaptığımız yoğun ve etkin görüşmeler sayesinde imzaladığımız özel barter anlaşması ile 8. Holdeki Networking Space’de ( Sosyal Alanda) derneğimize özel tahsis ve dekore edilecek KOMİD Fuar Standımızla ilk kez yer alacağız.

Yıllık aidatlarını yatırmış olan tüm üyelerimiz Derneğimize özel bu Stand alanından gerek müşterileriyle buluşmak ve sosyalleşmek, gerek tanıtım materyallerini sergilemek; gerekse dinlenmek üzere faydalanabileceklerdir.

KOMİD

İletişim

Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı Mall Of İstanbul The Office No:7E Kat:17 D.No: 136

PK:34490 Başakşehir – İSTANBUL

İletişim Formu

ULUSLARARASI

FuarlarÜyelerimizin katılım gösterebileceği sektörel yurt içi ve yurt dışı fuarlar

Fuarlar

BİZİ

Takip Edin

Derneğimizin ve üyelerimizin en güncel videoları için Komid youtube kanalınıza abone olabilirsiniz.